W ramach przedsięwzięcia MEN „Wyjście z klasą” nasi wychowankowie uczestniczyli
w wyjątkowym wyjeździe do Muzeum Bombek Choinkowych w Nowej Dębie. Była to doskonała okazja do połączenia nauki, kreatywności i poznawania tradycji związanych ze świętami Bożego Narodzenia.
Podczas wizyty uczestnicy zwiedzili muzeum, poznali historię oraz proces powstawania szklanych ozdób choinkowych, a także mieli możliwość zobaczenia pracy twórców tych niezwykłych dekoracji. Największą atrakcją okazały się jednak warsztaty, podczas których każdy wychowanek własnoręcznie ozdobił i wykonał swoją unikatową bombkę choinkową.Wyjazd dostarczył wielu pozytywnych emocji, rozwinął zdolności artystyczne uczestników oraz pozwolił im zabrać do domu wyjątkową pamiątkę wykonaną własnoręcznie.











