29 kwietnia w MOS naszym gościem był pan Rafał Wilk – były wychowanek Stali Rzeszów i obiecujący żużlowiec, a dziś mistrz paraolimpijski. Spotkanie z panem Rafałem było niezwykle inspirującą lekcją o sile charakteru, determinacji i odwadze. Pokazało nam, jak piękna, pełna ciężkiej pracy i wyzwań, ale również dramatycznych doświadczeń może być droga przez życie, które po wypadku na torze musiał napisać na nowo.





